לה מרידיאנה - פרוייקט דירות מאוכלס

דרוש שותף עסקי לפרויקט נדל"ן מניב בקוסטה ריקה!

 10% תשואה מיידית!

פוטנציאל השבחה אדיר!

הפרויקט הינו פנינה נדל"נית קסומה בליבה הפועם של קוסטה ריקה הטרופית סמוך לחופי ים יפהפיים ולנופים מרהיבים ובה קומפלקס אקסקלוסיבי של דירות יוקרה עם 48 דירות מגורים/נופש מושכרות על שטח של 26 דונם.

תשואה מיידית 10% בשכירות לטווח ארוך עם פוטנציאל השבחה משמעותי.
​​​​​​​

דרוש שותף 50% לכל הפרויקט. עלות כניסה של 15.8 מיליון ש"ח.

 

המיקום

מחוז Guanacaste בקוסטה ריקה.

על הפרוייקט

במתחם היוקרתי, בריכות שחייה, 120 חניות, משרדים, מגרשי משחקים ועוד. סביבת המגורים מוקפת במדשאות המעוטרות בבעלי חיים אקזוטיים ובהם ציפורים נדירות וקופים מקומיים, עצי דקל ועצים טרופיים, בריכות שחיה ומגרשי טניס. הפרויקט שוכן במרחק נגיעה מבתי ספר, מרכזי הקהילה והקניות.

הדירות בפרויקט

48 דירות ברמת גימור גבוהה ובעלות עיצוב ייחודי, מושכרות ומאובזרות קומפלט: כסאות, ספות, מיטות, פינות אוכל, מיטות, דוד שמש, ארונות ומזגן. הדירות ממוקמות במבנים בני שתים או שלוש קומות לכל היותר כשבכל קומה דירה אחת עם ארבעה כיווני אוויר.

​​​​​​​דיירים מעולים - תושבי המקום ותושבי חוץ, בעיקר מארצות הברית וקנדה, אנשים שאוהבים את החופש והשלווה לצד החיים התוססים, את הטבע הנדיר, החי והצומח שיש למקום להציע ושיודעים לבחור את המקום להשתקע.

​​​​​​​צוות ניהול מקומי בפיקוח ישראלי- הניהול מתבצע ע"י צוות מקצועי ומיומן עם ניסיון עשיר בניהול בקוסטה ריקה תוך ייעול מקסימלי של הרווחים. הניהול כולל: השכרת הדירות, תחזוקת הפרויקט והאזורים הציבוריים ואבטחת הנכס.

תשואה נוכחית -  קוסטה ריקה מאופיינת כמדינה המעודדת השקעות זרות ועל כן התשואה והרווחיות גבוהה ביחס לישראל ולארצות הברית. התשואה בפרויקט מורכבת מרווח ישיר של תשואה יציבה ובטוחה מדמי שכירות לטווח ארוך העומדת על 10-12%.

השבחה-  קיים פוטנציאל השבחה אדיר משטח נוסף בפרויקט המיועד לבניית 40 דירות נוספות!

ובהתאם עליית ערכן.


מתעניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם. או התקשרו: 03-5226677
Coi בניית אתרים
דף הבית